• Főállású munka
  • Debrecen
  • 2 év óta közzétéve
  • Bérezés: Érdeklődj
  • Műszak: Érdeklődj

Joker-Karrier Debrecen

A JOKER-KARRIER Iskolaszövetkezet partnercége számára munkatársakat keres az alábbi munkakörbe: Anyagmozgató munkakör!

Főbb feladatok, munkák:

  • a raktárba érkező anyagok szakszerű átvétele, betárolása
  • a raktárból kiszállításra kerülő anyagok összekészítése és kiadása
  • raktári termékek kézzel történő mozgatása hidraulikus emelő segítségével

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • megbízható, precíz munkavégzés
  • rugalmasság, terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • targoncavezetői engedély
  • targoncával végzett anyagmozgatásban való jártasság

Jelentkezzen a “jelentkezés a munkára” gombra kattintva vagy fényképes önéletrajzzal az ugyintezes@jokerkarrier.hu e-mail címen!

Ahhoz, hogy jelentkezni tudj a fenti állásra, be kell jelentkezned, vagy az adataid megadásával pár perc alatt regisztrálnod kell az oldalra! A regisztráció kötelező, anélkül nem tudsz jelentkezni egyetlen állásra sem!